Gmina Bartoszyce
Logo: Urząd Gminy Bartoszyce
zmieniamy się na lepsze

Aktualności

Wójt Gminy Bartoszyce odznaczony za Zasługi Dla Pożarnictwa.

20 maja w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Bartoszycach, odbyła się uroczystość obchodów "Dnia Strażaka".
W obchodach uczestniczyli: Wicewojewoda Warmińsko-Mazurski, Warmińsko-Mazurski Komendant Wojewódzki, władze samorządowe oraz przedstawiciele służb mundurowych i jednostek OSP.
Podczas uroczystości Wójt Gminy Bartoszyce Pan Andrzej Dycha, otrzymał Brązowy Medal Za Zasługi Dla Pożarnictwa.
Srebrne Medale Za Zasługi Dla Pożarnictwa odebrali druhowie: Andrzej Cholewa oraz Jan Krasa z jednostki OSP Łabędnik.
Nagrodę odebrali również przedstawiciele jednostki OSP Łabędnik, za zajęcie drugiego miejsca w Plebiscycie na Najpopularniejsze zastępy OSP w powiecie bartoszyckim, organizowanym przez Goniec Bartoszycki.

Elementy dodatkowe powiązane z tym akapitem w informacji

7Galeria zdjęć: Dzien strazaka

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją

Urząd Gminy Bartoszyce

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Olsztynie ogłasza, że od dnia 25.01.2022 r. ruszył nabór wniosków o dofinansowanie w formie dotacji dla Beneficjentów uprawnionych do najwyższego poziomu dofinansowania: Część 3 Programu Priorytetowego „Czyste Powietrze" (dalej: Część 3 programu), z wyłączeniem dofinansowania w formie pożyczki dla gmin, jako uzupełniającego finansowania dla Beneficjentów.
 
Szczegóły znajdziecie Państwo na stronie internetowej Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Olsztynie,
 
Dokumentacja programowa znajduje się na Portalu Beneficjenta - strona https://portal.fundusz.olsztyn.pl/wymagana-dokumentacja-sciezka-przez-wfoigw
Plac Zwycięstwa 2
11-200 Bartoszyce
 
tel. 89 300 04 90
fax. 89 762 12 93
 
Lokalizacja
Facebook Page Plugin