Gmina Bartoszyce
Logo: Urząd Gminy Bartoszyce
zmieniamy się na lepsze

Aktualności

31. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

31. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy dobiegł końca. W tym roku Gmina Bartoszyce po raz drugi wzięła udział w tym jakże szlachetnym wydarzeniu.Dzięki wielkim sercom mieszkańców Gminy Bartoszyce, udało się zebrać 4 609,30 zł+ 220 zł (e-skarbonka).
 
Miło było patrzeć jak 29 stycznia, w dniu 31.Finału WOŚP, Dom Kultury w Bezledach wypełnia radość ludzkich serc. Radość, która zarażała optymizmem i wiarą w to, że tegoroczne hasło orkiestry „Żyj zdrowo w zdrowym świecie” jest realne, dzięki ofiarowanej drugiemu człowiekowi pomocy, a tę w 31. finale WOŚP mieszkańcy Gminy Bartoszyce okazali sowicie.
 
Podczas niedzielnego wydarzenia podziwiano występy dziecięco-młodzieżowych grup tanecznych z Bezled, Galin i Osieki. Swój talent wokalny zaprezentowały Gabriela Jóźwiak z Bezled i Aleksandra Socha z Wojciech. Nie zabrakło również występów zespołów śpiewaczych Wojcieszanie i Sielanka, która wystąpiła wspólnie z dziecięcym zespołem tanecznym Sokoliki. Na scenie pojawiła się formacja muzyczna Teraz My, która przedstawiła widowni utwory folkowe z domieszką humoru. Podsumowaniem muzycznym 31. Finału WOŚP był koncert zespołu LCB czyli Lipek Cover Band. Zespół odegrał covery polskie i zagraniczne, które przywołały słuchaczom wspomnienia dawnych lat, a talent i charyzma artystów wprawiła wszystkich w dobry „orkiestrowy” nastrój.
 
Cieszymy się, że mogliśmy być częścią tego pięknego wydarzenia. Duże podziękowania kierujemy w stronę tych, którzy wspomogli nasze licytacje możliwymi gadżetami oraz zaopatrzyli sklepik w pyszne słodkości.

Elementy dodatkowe powiązane z tym akapitem w informacji

13Galeria zdjęć: 31. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją

Urząd Gminy Bartoszyce

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Olsztynie ogłasza, że od dnia 25.01.2022 r. ruszył nabór wniosków o dofinansowanie w formie dotacji dla Beneficjentów uprawnionych do najwyższego poziomu dofinansowania: Część 3 Programu Priorytetowego „Czyste Powietrze" (dalej: Część 3 programu), z wyłączeniem dofinansowania w formie pożyczki dla gmin, jako uzupełniającego finansowania dla Beneficjentów.
 
Szczegóły znajdziecie Państwo na stronie internetowej Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Olsztynie,
 
Dokumentacja programowa znajduje się na Portalu Beneficjenta - strona https://portal.fundusz.olsztyn.pl/wymagana-dokumentacja-sciezka-przez-wfoigw
Plac Zwycięstwa 2
11-200 Bartoszyce
 
tel. 89 300 04 90
fax. 89 762 12 93
 
Lokalizacja
Facebook Page Plugin