Gmina Bartoszyce
Logo: Urząd Gminy Bartoszyce
zmieniamy się na lepsze

Aktualności

Festyn Sołecki w Mintach

Piknik Rodzinny w Wojciechach

W dniu 05.08.2022 w Wojciechach odbył się piknik rodzinny. Na najmłodszych czekały dmuchane zjeżdżalnie, tatuaże oraz bańki mydlane. Chętni mogli spróbować swoich sił w zawodach na strażackim torze przeszkód przygotowanym przez OSP Wojciechy. Strażacy pomogli również przetrwać upalną pogodę rozstawiając kurtynę wodną. O podniebienia zatroszczyło się KGW Wojciechy "Kwadrat". Oprócz kiełbasek z grilla na gości czekały słodkie przysmaki, owoce i napoje.

Elementy dodatkowe powiązane z tym akapitem w informacji

Piknik Rodzinny w Tolko

Serdecznie zapraszamy na Piknik Rodzinny do Tolko w dniu 13-08-2022 r. o godz. 16:00. Na Gości czekają m.in. pokazy służb mundurowych, gry i zabawy oraz dmuchańce. O oprawę kulinarną zadba KGW Wajsnory. Piknik zakończy zabawy taneczna.
 

Nabór wniosków na opracowanie „koncepcji inteligentnych wsi"

Lokalna Grupa Działania "Warmiński Zakątek" ogłasza nabór wniosków o przyznanie pomocy na wdrażanie operacji przez podmioty inne niż LGD w ramach LSR 2014 - 2020 realizowanej w ramach poddziałania 19.2. „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014–2020: opracowanie „koncepcji inteligentnych wsi” (smart village).
W ramach naboru przewidziano udzielenie grantów organizacjom pozarządowym o kwocie 4 tys. złotych w charakterze refundacji poniesionych wydatków.
Nabór będzie miał miejsce między 22 sierpnia a 8 września 2022 r.
 
 

Festyn Sołecki w Mintach

Serdecznie zapraszamy 6 sierpnia o godz. 15.00 na Festyn Sołecki do Mint. Na gości czekają gry i zabawy, wspólne ognisko oraz dmuchane zjeżdżalnie.
 

Festyn Sołecki w Wojciechach

Serdecznie zapraszamy 5 sierpnia do Wojciech na Festyn Sołecki. Czeka moc atrakcji m. in.: gry i zabawy, dmuchane zjeżdżalnie, grill, lody oraz bańki mydlane. Początek imprezy o godzinie 15.00.
 

Bezpłatne webinarium informacyjne

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Elblągu zaprasza na bezpłatne webinarium „Dotacje i inne formy wsparcia na zakładanie działalności gospodarczej”.
 
Termin i miejsce spotkania:
Termin: 11.08.2022 r. w godzinach  10:00 – 10:50
Miejsce: Platforma on-line
Dla kogo:
Webinarium skierowane jest przede wszystkim do osób zainteresowanych pozyskaniem informacji na temat różnych źródeł wspomagających zakładanie działalności gospodarczej. Omówione zostanie wsparcie dotacyjne udzielane w ramach projektów finansowanych z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Warmińsko-Mazurskiego na lata 2014 – 2020 oraz instrument zwrotny w postaci pożyczek udzielanych przez Bank Gospodarstwa Krajowego.
 
Warunkiem uczestnictwa w webinarium jest przesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego (do pobrania pod tekstem) na adres: http://lpielblag@warmia.mazury.pl do 10.08.2022 r. (do godz. 12.00) i otrzymanie potwierdzenia mejlowego od organizatora. Link do webinarium zostanie wysłany w osobnej wiadomości najpóźniej w dniu wydarzenia tj. 11.08.2022 r.
W przypadku osób z niepełnosprawnościami prosimy o poinformowanie organizatora o swoich potrzebach. Umożliwi to przygotowanie odpowiedniej pomocy oraz sprawną obsługę webinarium.
 
Więcej informacji:
Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Elblągu:
tel. 55 620 09 13, 55 620 09 14, 55 620 09 16                            

Załączniki

Wakacyjne Warsztaty Rzeźbiarskie

Zapraszamy 31 lipca 2022 r. o godz. 9.00 na Wakacyjne Warsztaty Rzeźbiarskie do Wirwilt. Warsztaty odbędą się po okiem instruktora Piotra Gołębiowskiego.
 

Wystawa prac poplenerowych

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia prac powstałych podczas czterdziestego, jubileuszowego Międzynarodowego Pleneru Malarskiego, który odbywał się w Galinach.
Tegoroczne prace można podziwiać w Galerii Domu Kultury w Bezledach w godzinach 11:00 - 17:00 do dnia 5 sierpnia 2022 r.
 

Zmiany w programie "Czyste Powietrze"

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Olsztynie (dalej: „WFOŚiGW”) ogłasza, że od dnia 15 lipca 2022 r. ulegnie zmianie program priorytetowy „Czyste Powietrze”).
Zmiana umożliwia Beneficjentom uprawnionym do podwyższonego lub najwyższego poziomu dofinansowania otrzymanie prefinansowania przedsięwzięcia (wypłaty części kwoty dotacji w formie zaliczki). Prefinansowanie będzie mogło być wypłacone na podstawie umowy dotacji z prefinansowaniem, zawartej z Beneficjentem uprawnionym do podwyższonego lub najwyższego poziomu dofinansowania, zgodnie z obowiązującymi zmianami.
Szczegółowe informacje do pobranie w załącznikach.

Załączniki

1 2 3 4 5 6 ... 51

Urząd Gminy Bartoszyce

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Olsztynie ogłasza, że od dnia 25.01.2022 r. ruszył nabór wniosków o dofinansowanie w formie dotacji dla Beneficjentów uprawnionych do najwyższego poziomu dofinansowania: Część 3 Programu Priorytetowego „Czyste Powietrze" (dalej: Część 3 programu), z wyłączeniem dofinansowania w formie pożyczki dla gmin, jako uzupełniającego finansowania dla Beneficjentów.
 
Szczegóły znajdziecie Państwo na stronie internetowej Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Olsztynie,
 
Dokumentacja programowa znajduje się na Portalu Beneficjenta - strona https://portal.fundusz.olsztyn.pl/wymagana-dokumentacja-sciezka-przez-wfoigw
Plac Zwycięstwa 2
11-200 Bartoszyce
 
tel. 89 300 04 90
fax. 89 762 12 93
 
Lokalizacja
Facebook Page Plugin